Kniha návštěv

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 

 1. Jsem překvapen. Mile překvapen nádhernými obrázky. Když jsem si je prohlížel u některých jsem cítil pocity. A jako vše co mě zaujme tak i tyto stránky mě nutili přemýšlet o životě. Najednou jsem si uvědomil, že svět není jen špatný, ale je zde i spoustu dobra. Jen nehledat to zlé, ale to dobré. Určitě se na tyto stránky zase vrátím a rád se s tebou podělím o nové myšlenky či zážitky.
  Mám Vás rád. Jindra

  • Děkuji, Jindro. Tvůj příspěvek jsem si četla několikrát a vždy cítila v srdci velkou radost a vděčnost k životu samému.

 2. Nic v životě není jen tak, Vaše cesta k tomuto krásnému vznikla proto, že jste schopna předat ostatním to, co nejsou schopni vidět. Každý si určitě v hloubce své duše vybere obrázek, který ho momentálně osloví a uvědomí si, co právě ted řeší, prožívá nebo čím prochází. Jsem ráda, že jsem se na Vaše stránky dostala a přeji hodně takových krásných obrázků, na které se já osobně budu moc těšit …………………. hodně štěstí M.

  • Děkuji Vám za Vaše krásná slova, která pro mě mnoho znamenají. Jsou vyjádřením mého záměru. Až nadejde čas, ráda vložím další obrázky.

 3. Ahoj Dášo,
  zdravím tě a kochám se obrázkama. Ten obrázek na úvodní stránce je nádherný, ty oči mluví.
  Ty malby jsou velice uklidńující, pohladí člověka po duši.Kdybych si měla vybrat jeden obrázek.
  tak nevím který.Na některých mám pocit,že jsem se s nimi už setkala. Je to nádhera.
  Děkuji moc za poslání a budu se těšit na další obrázky.
  Drahuš

  • Děkuji za Tvoje ocenění, kterého si velmi cením, Drahuško. Je pro mě důležité pro další tvorbu.